fbpx

Styl Studio

Dowiedz się więcej o naszych kursach

Kurs makijażu

Kurs makijażu od Styl-Studio - co musisz wiedzieć?

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności! Jak często przyłapujesz się na tym, że doskwiera Ci brak rozwoju osobistego?

Rozwiązaniem, które chcemy Ci polecić jest inwestycja w siebie i zapisanie się na kurs makijażu online

Co zyskujesz decydując się na kurs makijażu?

– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs online Instruktor Stylizacji Rzęs
Make-up
Kurs instruktor makijażu

Profesjonalny kurs makijażu online

Makijaż to dla wielu kobiet niezbędny element codziennego wizerunku. Wytuszowane rzęsy, kreska na oku czy podkład na twarzy pozwalają na lepsze samopoczucie i zwiększenie pewności siebie. Dla kobiet makijaż bardzo często jest pewnego rodzaju pasją, pozwalającą choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.  W związku z tak dużym zainteresowaniem, w ofercie naszych szkoleń nie mogło zabraknąć kursu makijażu.

W programie kursu makijażu od Styl-Studio dowiesz się m.in.:

  • makijaż dzienny
  • makijaż wieczorowy
  • rodzaje i pielęgnacja cery
  • teoria czterech pór roku
  • analiza kolorystyczna
  • perfekcyjny makijaż podkładowy
  • konturowanie kształtu twarzy
  • warsztat blendowania – łączenie kolorów na powiekach
  • aplikacja sztucznych rzęs – kępki
  • dobieranie kształtu brwi do kształtu twarzy

Teoria kursu makijażu

Praktyka kursu makijażu

Część teoretyczna zajęć to idealny moment na skuteczne zdobywanie wiedzy z zakresu rodzajów cery i sposobu ich pielęgnacji. Podczas teorii zapoznasz się z informacjami dotyczącymi wizażu i makijażu. Zapoznasz się profesjonalnym poradnictwem kolorystycznym, wykonaniem analizy urody klientki oraz doborem makijażu do cech fizycznych twarzy. Do wszystkich zagadnień dołączamy bezpłatne materiały dydaktyczne, które możesz studiować na spokojnie w  domu. 

W części praktycznej zapoznamy Cię z przeprowadzeniem analizy kolorystycznej oraz wykonaniem makijażu podkładowego wraz z konturowaniem twarzy. Skupimy się na pięknym rozłożeniu cieni na oku oraz aplikacji kępek rzęs, który nadaje wyrazistości i stanowi podstawę w makijażu okolicznościowym. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.

Co otrzymasz w cenie kursu makijażu?

Profesjonalny kurs makijażu – zapisz się już dziś

Chcesz założyć własny salon kosmetyczny, ale masz wątpliwości co do swoich zdolności manualnych? Szukasz optymalnego kursu, który pozwoli Ci nabrać doświadczenia, a przy tym nauczy Cię prawidłowych technik wizażu? Organizowany przez nasze ekspertki kurs makijażu to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na zajęciach omawiamy metody wykonywania makijaży dziennych, okolicznościowych, konturowania twarzy oraz analizę kolorystyczną. Pokażemy Ci, jak prawidłowo aplikować sztuczne rzęsy, a także jak wystylizować brwi, aby powiększały optycznie oko i nadawały całej twarzy wyrazistości.

Kurs makijażu jest skierowany nie tylko do początkujących makijażystek, ale też do osób, które wracają do zawodu po dłuższej przerwie. Szkolenie online od STYL – STUDIO w Łodzi zakończone jest uzyskaniem certyfikatu jego ukończenia, jak również zaświadczenia na druku MEN honorowanym w całej Polsce. Po kursie makijażu możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji online. Zapraszamy!