Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest że w niektórych kolorach wyglądasz pięknie? Twoja cera jest promienna, a oczy nabierają blasku? A w niektórych wyglądasz na zmęczoną mimo tego, że dopiero wstałaś po przespanej nocy? Tak, to jakie kolory ubrań wybieramy, ma znaczenie. I być może zaczynasz się teraz zastanawiać:

Jaki kolor ubrań mi odpowiada? 

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy zdiagnozować typ urody. Wyróżniamy typy kolorystyczne, które określamy pod względem kolorytu cery, oczu, włosów oraz innych cech urody. Taka obserwacja jest wstępem do poradnictwa kolorystycznego. Obejmuje ono również analizę kolorystyczną, dzięki której dokładnie poznasz barwy, w których będziesz wyglądać bardzo korzystnie, a których należy unikać. O tym właśnie traktuje wizaż, czyli dziedzina kosmetologii która dotyczy ogólnego kreowania wizerunku, i ma na celu wydobycie ukrytego piękna, podkreślenie urody oraz tuszowanie niedoskonałości.
W świat barw przeniesie Cię kurs wizażu. W związku z tym, że już większość naszych działań przeniosła się do Internetu, Placówka Styl-Studio wychodzi na rynek usług szkoleniowych z ofertą kursów online. Nasze szkolenia to kwintesencja wiedzy podana w jasny i czytelny sposób. Tą naukę możesz podjąć w dowolnym miejscu i czasie, bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto skorzystać z kursu online?

Przede wszystkim, żeby skończyć ze zbędnym szukaniem i błądzeniem po stronach internetowych w celu poszukiwania właściwej wiedzy. Warto mądrze zarządzać swoim czasem. Dlatego zapoznaj się z ofertą kursów online już teraz! Bez wychodzenia z domu zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz swoje umiejętności. W przypadku kursu wizażu, zapoznamy Cię z charakterystyką typów kolorystycznych. Dowiesz się, na czym polega diagnoza typu kolorystycznego u klientki. Uzyskasz informacje, jak powinno być wyposażone stanowisko pracy, a także jak powinna być przygotowana klientka. Podczas części praktycznej poznasz technikę wykonania analizy kolorystycznej, oraz sposób określenia typu urody. Dowiesz się również jak pracować z chustami kolorystycznymi oraz na jakie elementy zwracać szczególną uwagę, by profesjonalnie wykonywać tą usługę.
Kursy online są nieustannie dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. To forma komfortowej nauki bez wychodzenia z domu. Zdobyta wiedza jest potwierdzona imiennym certyfikatem w języku polskim i angielskim. Kursy online są w formie konspektu edukacyjnego oraz treści video z komentarzem lektora. Po zdobyciu wiedzy można przystąpić do testu online – 60% pozytywnych odpowiedzi zalicza i wtedy generowany jest certyfikat w wersji pdf do samodzielnego wydruku. Za dodatkową opłatą można uzyskać pozostałe dokumenty, jak: zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat z hologramem. Na żadnym dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się online. Zamów kurs online i zdobądź nową wiedzę już dziś!