fbpx

Styl Studio

Kursy odnowy biologicznej

Kurs masaż bańką chińską

Poznaj tę skuteczną kurację antycellulitową.

Ta propozycja nie jest dla wszystkich. Kierujemy ją głównie do kobiet, które pragną dalszego rozwoju osobistego.

Rozwiązaniem jest Kurs masażu bańką chińską.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy ten kurs dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
– dawki wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowych umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacji potwierdzonych dokumentami:

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów online. To idealna alternatywa do kursów stacjonarnych. Kursy online, to nauka bez wychodzenia z domu, co daje optymalizację czasu i pieniędzy. Kursy online

Kurs przedłużania rzęs metodą 1 do 1

W salonach urody stawia się na wykorzystywanie metod medycyny naturalnej. Jednym z przykładów jest masaż bańką chińską w pełni skuteczny i bezpieczny. Zabieg ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek. Ty również chcesz oferować świecowanie uszu w swoim salonie lub gabinecie kosmetycznym? Znamy na to sposób kurs w Styl-Studio. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00.

W programie kursu

  • budowa i zastosowanie bańki chińskiej
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu
  • zasady wykonywania zabiegów
  • organizacja miejsca pracy
  • konsultacje z klientem
  • wykonanie masażu bańką chińską

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Gruntowna znajomość specyfiki zabiegu, przeciwwskazań, a także produktów i ich zastosowania świadczy o Twoim profesjonalizmie. Podczas zajęć poznasz budowę bańki chińskiej oraz sposoby wykonania masażu. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu zgodnie z zasadami higieny.
 
W branży kosmetycznej liczą się praktyczne umiejętności, doświadczenie i warsztat pracy. Dlatego w części praktycznej dokładnie przećwiczymy wykonanie masażu bańką chińską. Ciągły rozwój i doskonalenie jest gwarancją sukcesu oraz czynnikiem wpływającym na powiększanie się grona Twoich zadowolonych klientek.
 

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs masażu bańką chińską to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne terminy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.