Kurs świecowania uszu

Ceny i terminy nadchodzących kursów

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Czas szkolenia kurs świecowania uszu:

Kurs trwa – 1 dzień.
Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Po szkoleniu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs świecowania uszu.
(j. polski, oraz w  j. angielskim opłata 10 zł.).

W salonach urody stawia się na wykorzystywanie metod medycyny naturalnej. Jednym z przykładów jest zabieg świecowania uszu – w pełni skuteczny i bezpieczny. Zabieg ten cieszy się stałym zainteresowaniem klientów i klientek. Ty również chcesz oferować świecowanie uszu w swoim salonie lub gabinecie kosmetycznym? Znamy na to sposób – kurs w Styl-Studio. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej wykonujesz zabieg świecowania uszu.

Poznasz różne rodzaje świec, ich budowę i ich zastosowanie w medycynie naturalnej, dowiesz się także kto może kto korzystać ze świecowania uszu. Zabiegu tego nie można wykonywać, kiedy się tylko chce i jak często, dowiesz się więc również, co jaki czas dana osoba może się temu poddać. Aby być dobrze odebranym przez klienta, należy profesjonalnie przygotować stanowisko pracy – i temu zagadnieniu również przyjrzymy się podczas kursu.

W naszym Studio istnieje pewna niezłomna zasada – zawsze najwięcej czasu w trakcie trwania zajęć poświęcamy praktykowaniu zabiegów. W czasie szkolenia najpierw omawiamy zagadnienia teoretyczne, po czym od razu zabieramy się do pracy. Nasi uczestnicy po ukończeniu zajęć są osobami w pełni przeszkolonymi i przygotowanymi do wykonywania określonych zabiegów.

Dzień i godziny zajęć uzgadniamy z Tobą osobiście. Stawiamy na kursy prowadzone w małych grupach. Dzięki temu każdy uczestnik czuje się pewniej, może ćwiczyć i nie bać się, że zabraknie mu na to czasu. Nasi pracownicy i wykładowcy to wspaniali pedagodzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy z zakresu kosmetologii wykazują się wspaniałym podejściem do uczestników kursu. Udział w naszym szkoleniu okazuje się zawsze bardzo miłą przygodą, podczas której wszyscy kursanci nabywają nowych umiejętności, a potem wykorzystują je w swojej praktyce zawodowej.

Plan programu szkolenia kurs świecowania uszu:

 • zastosowanie i budowa świecy
 • wskazania i przeciwwskazania przy świecowania
 • zasady wykonywania zabiegów
 • organizacja miejsca pracy
 • konsultacje z klientem
 • zabieg świecowania uszu

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu świecowania uszu. Naszym absolwentom dajemy możliwość bezpłatnych konsultacji, co czyni nasze Styl-Studio wyjątkowym. Wybierając nasze szkolenie będziesz dobrze przygotowany do swojej pracy. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis!  w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarze

 1. Kurs świecowania uszu to sama przyjemność połączona z nauką. Miło spędzony czas przy jednoczesnym zdobyciu wiedzy. Informacje były przekazywane w sposób zrozumiały i ciekawy. Dobrze wyposażona sala oraz dbałość o higienę i każdy szczegół zabiegu.
  Pozdrawiam:)

 2. Uczestniczyłam w kursie świecowania uszu. Kurs odbył się w miłej kameralnej atmosferze, uzyskałam profesjonalne informacje na w/w temat. wykonanie ćwiczenia świecowania uszu pozwala na utrwalenie wiedzy i nauczenie pod “fachowym okiem” wykonania zabiegu.

Komentowanie jest wyłączone